O nás

Vážená paní,

vážený pane,

 

                         vítáme vás na stránkách společnosti RIVER MARINA s.r.o. Náplní, smyslem a cílem naší práce, a veškeré činnosti, je poskytnout zájemcům – tedy našim klientům – vše, co souvisí s provozem rekreačních motorových lodí i plachetnic v několikakilometrovém úseku za hrází Slapské přehrady. Řečeno zcela konkrétně: nabízíme kotvení, výrobu a instalaci mol, údržbu a servis, zazimování, transporty po pevnině a v případě potřeby i některé potápěčské práce. Navíc jsme připraveni a schopni poskytnout základní informace a rady i zájemcům, kteří o pořízení vlastní lidi teprve uvažují a o tom, co všechno rekreační provoz malého plavidla obnáší, mají jen mlhavou představu. Při kontaktu s námi se přesvědčíte, že máme dostatek znalostí, zkušeností i možností uspokojit vaše přání a potřeby.

     V krátkém úvodním slově chceme také zdůraznit, že krédem společnosti RIVER MARINA je maximální spokojenost klientů – tedy spolehlivost, vstřícnost a fair jednání. Domníváme se, že uvítáte i polohu našeho domovského kotviště v malebné, romantické a klidné zátoce, jen něco málo přes kilometr od hráze Slapské přehrady. Je to místo, které umožňuje příjemné koupání i případný nerušený spánek v lodní kajutě. A dává příležitost i k návštěvám celé řady blízkých, snadno dostupných, zajímavých lokalit, atraktivních sportovišť i zábavných podniků.

     Děkujeme vám, že jste otevřeli webovou stránku naší společnosti a doufáme, že prohlídka připojených kapitol vám poskytne odpověď na dotazy, které možná v této chvíli vznášíte.

                                                                                                                       vaše

RIVER MARINA s.r.o.